konektu al mysql - Konekto al linux sukcesis RETBUTIKO-LIBROTAGO - Regulamin
Via retumilo malbone traktas stilfoliojn. Tial vi ne povas vidi la gustan aspekton de tiu ci pago.

RETBUTIKO

KSIĘGARNIA

LIBROTAGO
starta paĝo Regulamin
   

 

dokid = regularopole

Regulamin

 

 1. Regulamin określa zasady zakupów w księgarni internetowej Librotago. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

 2. Sprzedaż w księgarni internetowej „Librotago” realizowana na niniejszej stronie internetowej pod adresem http://retbutiko-librotago.vot.pl/ prowadzona jest przez PPHU „Tago” Paweł Janowczyk.

 3. Informacja o cenie podana przy każdym towarze jest ceną wiążącą w chwili składania przez klienta zamówienia. Wszystkie ceny są cenami brutto w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

 4. Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon lub, na życzenie klienta, faktura VAT. Aby otrzymać pełną fakturę VAT klient składając zamówienie musi podać NIP, nazwę i adres firmy.

 5. Zawartość księgarni internetowej „Librotago” nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a zatem złożenie zamówienia przez klienta nie oznacza natychmiastowego zawarcia umowy. Klient wypełniając formularz zamówienia składa ofertę kupna określonego towaru.

 6. Umowa z klientem jest zawierana w momencie, kiedy księgarnia internetowa ”Librotago” wysyła e-mailem potwierdzenie przyjęcia zamówienia (ilości i ceny wszystkich zamówionych produktów, kosztów przesyłki zamówienia, którymi obciążany jest klient, warunków płatności oraz adresu pod który zostanie wysłany zamówiony towar)

 7. Klient może zmienić zamówienie lub umowa może zostać przez niego zerwana za pośrednictwem e-maila do momentu wysłania zamówionego towaru (paczki), lub jego uszykowania do osobistego odbioru.

 8. O wysłaniu zamówionego towaru (paczki) klient informowany jest e-mailem. Również o uszykowaniu towaru i możliwości jego odbioru w jednej z księgarń należących do PPHU „Tago” Paweł Janowczyk klient informowany jest e-mailem.

 9. Klient nie może anulować zamówienia, które zostało już wysłane lub uszykowane do osobistego odbioru.

 10. Realizacja zamówienia rozpoczyna się:
  • w wypadku zamówień płatnych przelewem bankowym – w momencie gdy zapłata wpłynie na konto PPHU „Tago” Paweł Janowczyk.
  • w wypadku zamówień odbieranych osobiście w jednej z księgarń należących do PPHU „Tago” Paweł Janowczyk - po tym, jak do księgarni internetowej „Librotago” dotrze od klienta zamówienie.

 11. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców księgarni internetowej „Librotago”. W wypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem, klient jest o tym informowany i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, rezygnacja z całego zamówienia).

 12. Zamówienia są realizowane w ciągu 1 – 5 dni roboczych od momentu przyjęcia zamówienia do realizacji.

 13. Wysokość opłat za dostarczenie przesyłki bezpośrednio do klienta:
  • Przy płatności na konto – list polecony lub paczka zwykła (Poczta Polska):
   • - wysyłka ekonomiczna – 8,50 zł (do 1 kg); 11,50 zł (1-2 kg); 13,50 zł (2-5 kg); 18,50zł (5-10 kg); 21,50zł (10-15 kg)
   • - wysyłka priorytetowa – 10,00 zł (do 1 kg); 13,00 zł (1-2 kg); 15,00 zł (2-5 kg); 21,00zł (5-10 kg); 25,00zł (10-15 kg)
  • Bezpłatnie:
   • - Zamówienia o wartości powyżej 150,00 zł realizowane są bez kosztów przesyłki. (Wysyłka realizowana tylko po przedpłacie na konto jako ekonomiczna.)
   • - Odbiór osobisty w księgarni należącej do PPHU „Tago” Paweł Janowczyk ( W zamówieniu należy podać w której księgarni ).
  • Koszty przesyłki poza terenem Polski są ustalane i podawane indywidualnie w zależności od kraju adresata, wagi i rodzaju przesyłki oraz formy płatności.

 14. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
  • przelewem bankowym: płatności dokonuje klient w wybranej placówce. Przesyłkę wyślemy dopiero wtedy, gdy pieniądze wpłyną na konto PPHU „Tago” Paweł Janowczyk.
  • gotówką w jednej z księgarń należących do PPHU „Tago” Paweł Janowczyk w wypadku osobistego odbioru towaru.

 15. Forma płatności za zamówiony towar wysyłany za granicę ustalana jest indywidualnie.

 16. Paczka przesłana z Polski za granicę może podlegać opłatom importowym i podatkom, nakładanym przez kraj odbiorcy. Wszystkie dodatkowe formalności związane z odebraniem przesyłki z urzędu celnego leżą w gestii kupującego. Nie mamy żadnej kontroli nad wysokością dodatkowych opłat i nie możemy ich przewidzieć – zależą one od ustawodawstwa kraju odbiorcy.

 17. Księgarnia internetowa „Librotago” w każdym wypadku zastrzega sobie prawo weryfikacji dokonanego zamówienia oraz jego anulowania w wypadkach uzasadnionych wątpliwości co do jego rzetelności.

 18. Przesyłki nieodebrane:
  • Należy dokładnie sprawdzić podany w zamówieniu adres pocztowy, pod który ma być dostarczony towar. Księgarnia internetowa „Librotago” nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostawie spowodowane błędnym lub niedokładnym adresem podanym przez klienta.
  • Należy terminowo odebrać zamówioną przesyłkę. Przesyłki nieodebrane w ciągu dwóch tygodni Poczta Polska zwraca do nadawcy.
  • Z chwilą wydania rzeczy sprzedanej (w tym wypadku z chwilą powierzenia rzeczy przewoźnikowi) przechodzą na kupującego korzyści i ciężary związane z rzeczą oraz niebezpieczeństwo przypadkowej utraty rzeczy. Sprzedawca nie ma obowiązku odbierania towaru, wysyłania go ponownie ani zwrotu otrzymanej ceny, gdyż umowa sprzedaży została zawarta i wykonana.
  • Koszty ewentualnej ponownej wysyłki ponosi klient.

 19. Klient może zrezygnować z towaru kupionego w księgarni internetowej „Librotago” bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Płyty CD, płyty DVD, kasety itp. muszą być zwracane w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu. Zwracany towar należy odsyłać z otrzymanym wraz z nim dokumentem zakupu. Klient odpowiedzialny jest za prawidłowe zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniami powstałymi w trakcie przesyłki. Zwroty mogą być dokonywane: przesyłką pod adres siedziby PPHU „Tago” lub w księgarni gdzie towar był odebrany. Kwota, którą klient zapłacił za towar zostanie zwrócona w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania zwrotu, przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym pod adres wskazany w zamówieniu. Nie odbieramy żadnych przesyłek za pobraniem. Koszty dostawy i odesłania towaru nie podlegają zwrotowi.

 20. Zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych" z dnia 29.08.1997 roku, PPHU„Tago” Paweł Janowczyk zobowiązuje się do ochrony danych osobowych klientów.

 21. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przesyłanie materiałów informacyjno – reklamowych PPHU „Tago” Paweł Janowczyk. Klient może dokonać rezygnacji z otrzymywania materiałów reklamowych poprzez zaznaczenie tego w zamówieniu w polu: uwagi.

 22. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.
 23. Przy zakupie większej liczby egzemplarzy jednego tytułu klient może uzyskać rabat po wcześniejszym uzgodnieniu ze sprzedawcą.
 24. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy

 25. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany treści niniejszego regulaminu bez uprzedzenia.
 26. Powyższy regulamin dotyczy zarówno klientów indywidualnych, jak i firm i instytucji.

 


   Powrót do poprzedniej strony